Okablowanie Strukturalne

Okablowanie strukturalne

Działamy od 1994 roku, wykonujemy instalacje sieci komputerowych i teletechniczne, instalacje do transmisji danych, głosu i obrazu, instalacje okablowanie strukturalnego.

Okablowanie Strukturalne

Serwerownie

Budujemy i serwisujemy serwerownie, szafy rack. Centra danych spełniające potrzeby firm, magazynów, uczelni, szpitali. Trasy kablowe, podłogi podniesione i automatyka.

Sieci bezprzewodowe

Wykonujemy profesjonalne instalacje WLAN (WiFi) w obiektach przemysłowych, magazynowych, biurowych i innych. Korzystamy z Ekahau Sidekick.

Instalacje światłowodowe

Spawanie światłowodów, instalacje i pomiary światłowodowe jedno i wielomodowe. Pomiary OTDR i OTLS. Certyfikacja, sprzęt pasywny i aktywny. Doradztwo.

Pomiary, Audyty

Prowadzimy audyty techniczne i informatyczne sieci LAN, WLAN, ujednolicenie standardów dla wielu obiektów rozproszonych, serwerowni.

Monitoring IP, KD, RCP

Instalacje monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, instalacje nagłośnieniowe i multimedialne, automatyka budynkowa i systemy alarmowe.

Nagłośnienie Obiektowe PA 100V

Nagłośnienie Obiektowe

Montaż i serwis nagłośnienia obiektów PA 100V. Hotele, Magazyny, Produkcja, Biura

Instalacje Elektryczne

Elektryka dedykowana

Montaż, rozbudowy i serwis instalacji elektrycznych, instalacje dedykowane dla informatyki, biurowe i przemysłowe, siłownie telekomunikacyjne, centralne UPS-y.