Nowoczesne nagłośnienie obiektowe.

Ratio Technika Sieciowa oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie instalacji nagłośnienia dla obiektów przemysłowych, handlowych, hoteli, biur i innych miejsc. Specjalizujemy się w systemach firmy Monacor, które wyróżniają się wysoką jakością i korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Oferujemy pełen zakres usług – od projektowania i instalacji po serwis i usuwanie zakłóceń, z opcją sprzętu zastępczego dla klientów z umowami serwisowymi. Nasze systemy znajdują zastosowanie w małych sklepach, pubach, kawiarniach, restauracjach oraz w obiektach użyteczności publicznej, takich jak hale sportowe, baseny, studia fitness, kościoła, sale audytoryjne i konferencyjne.

Wykorzystujemy zaawansowane oprogramowanie EASE Focus 3, do symulacji akustycznej i modelowania 3D.

Tworząc instalacje zapewniające doskonałą jakość dźwięku, unikając szkodliwych interferencji i zdudnień. Dzięki naszym rozwiązaniom, możemy symulować i optymalizować wydajność akustyczną systemów dźwiękowych dla różnorodnych przestrzeni.

System Nagłośnienia PA 100V

Nasza oferta obejmuje instalację 100V systemów nagłośnienia PA (Public Address).

Systemy 100V są odpowiednie do budynków użyteczności publicznej, takich jak centra handlowe, hipermarkety, bary, puby, restauracje, a także stadiony. Systemy PA charakteryzują się możliwością przekazywania informacji i odtwarzania muzyki w dużych przestrzeniach. Kluczowym elementem jest wzmacniacz audio, który przesyła sygnał przez wiele głośników, umożliwiając kontrolę i regulację poziomu głośności w różnych strefach.

Systemy PA umożliwiają łatwą adaptację do otoczenia dzięki zastosowaniu różnych typów głośników, a także oferują możliwość wydzielenia stref z prostą kontrolą nagłośnienia. Chociaż posiadają węższe pasmo przenoszenia w porównaniu do systemów niskonapięciowych, są niezastąpione w miejscach o dużych przestrzeniach i zapewniają łatwą kontrolę głośności oraz inne funkcje niezbędne do zapewnienia odpowiedniej jakości dźwięku.

Specjalizujemy się w instalacjach nagłośnienia dla magazynów i hal produkcyjnych.

Prace kablowe w halach produkcyjnych lub w magazynowych w ruchu są naszym „core-biznesu” i montaże nagłośnienia w tego typu obiektach są naturalnym uzupełnieniem oferty.

Dostarczamy elementy do kompletnej instalacji audio.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach niemieckiej firmy Monacor których produkty charakteryzują się wysoką jakością i wyróżniają się szczególnie korzystnym stosunkiem jakości do ceny.
W ofercie firmy znajdują się urządzenia umożliwiające realizację dowolnego projektu instalacji nagłośnieniowej. Nasze instalacje można znaleźć zarówno w małych sklepach, pubach, kawiarniach, restauracjach, jak również na terenie obiektów użyteczności publicznej: halach sportowych, basenach, studiach fitness, kościołach, salach audytoryjnych, salach konferencyjnych, biurach, halach produkcyjnych czy magazynowych.

Dostarczamy i instalujemy interkomy kasowe (mównice) i systemy przywoławcze, oraz kolejkomaty firmy KALER

Dostarczamy i instalujemy systemy organizujące ruch w instytucjach i przedsiębiorstwach.  Kontakt z Klientem przez szybę gwarantuje bezpieczeństwo transakcji a system przywoławczy pozwala na lepszą organizację pracy, lub obsługi pacjenta, klienta baru, hurtowni, czy salonu salonu samochodowego.

Interkom kasowy Kaler KAS330HD

Profesjonalne nagłośnienia, kontakt ze specjalistą: +48 603 22 88 90

Wybierz Ratio Technika Sieciowa jako sprawdzonego wykonawcę dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami  aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i rozwiązaniach nagłośnieniowych.