Odnowienie certyfikatów A-LAN

Odnowiliśmy certyfikaty Instalatora i Projektanta systemu okablowania Strukturalnego A-LANtec. 

Certyfikaty wystawione przez firmę Alan Technologie S.C. umożliwiają udzielenie 25 letniej gwarancji na okablowanie strukturalne tego producenta.

Certyfikat potwierdza nasze kompetencje w instalacjach i doborze rozwiązań okablowania miedzianego i światłowodowego. Ponieważ posiadamy aktualny sprzęt pomiarowy w tym Fluke DSX8000 wraz z przystawkami do pomiarów OLTS światłowodów oraz reflektometry EXFO 730C i AFL M210 i oczywiście spawarki światłowodowe Fujikura 90S ( do jednomodów i wielomodów), możemy certyfikować instalowane okablowanie wszystkich typów i klas.

Jeśli chcesz wykonać instalację, rozbudować, lub naprawić okablowanie światłowodowe czy  miedziane w oparciu o przewody A-LANtec, zadzwoń  pod nr: 126327410 po niezobowiązującą wycenę.

 

Okablowanie strukturalne światłowodowe i miedziane.

Okablowanie A-LANtec oferuje rozwiązania wszystkich klas i kategorii okablowania strukturalnego miedzianego, oraz światłowodowego.

Okablowanie z powodzeniem stosowane może być w systemach z zasilaniem POE. Firma oferuje również okablowanie w niezbędnych dziś klasach palności od Dca do B2ca.

Więcej o rozwiązaniach A-LANtec na stronie dystrybutora.

Więcej o budowie sieci LAN na naszej stronie

Więcej o instalacjach światłowodowych na naszej stronie