CERTYFIKAT INSTALACYJNY I PROJEKTOWY CORNING

Certyfikat instalatora miedzianego i światłowodowego okablowania strukturalnego, wraz z pomiarami od firmy Corning.

Jesteśmy uprawnieni do wdrażania rozwiązań firmy Corning spełniających standardy branżowe TIA/EIA/ISO, które są objęte 25 letnią gwarancją producenta okablowania .

Produkty miedziane Corning są kontynuacją okablowania 3M Volition. Są to produkty o wysokiej jakości i estetyce oraz technologii. Firma Corning jest znana z telekomunikacyjnych rozwiązań optycznych i technologii szkła a rozwiązanie miedziane jest uzupełnieniem oferty okablowania strukturalnego. Zdecydowanie polecamy te rozwiązania naszym Klientom

Nasi specjaliści zostali przeszkoleni w zakresie projektowania, dobierania, instalowania i pomiarów okablowania. Włączając w to media miedziane i światłowodowe.
Pracownicy pozytywnie ukończyli ewaluację kursu oraz uzyskali Certyfikaty Instalatora Corning a jedna osoba Certyfikat projektanta Corning.

Firma Corning oferuje szeroki zakres rozwiązań kablowych zarówno światłowodowych, jak i miedzianych, zaprojektowanych do obsługi rosnących wymagań nowoczesnych sieci komunikacyjnych. Kable światłowodowe Corning są kluczowym elementem tworzenia solidnych połączeń, umożliwiających komunikację między biznesami, domami i osobami na całym świecie.

Wybór odpowiedniego kabla światłowodowego zależy głównie od środowiska, w którym będzie on wykorzystany. Kable zewnętrzne są projektowane z myślą o trudnych warunkach atmosferycznych i mechanicznych, zabezpieczając przed działaniem promieni UV oraz zmianami temperatury. Światłowód kabel ziemny firmy Corning zapewnia wysoką wytrzymałość i długotrwałą efektywność. Dla obiektów wielofunkcyjnych oferowane są także kable światłowodowe przeznaczone do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, eliminujące potrzebę stosowania „spawu przejściowego” do kabla o wyższej klasie odporności ogniowej  wewnątrz budynku.

Jeśli chcesz wykonać instalację w oparciu o rozwiązania Corning  i Corning Volition (dawne 3M), zadzwoń  pod nr: 126327410 po niezobowiązującą wycenę.

Więcej o instalacjach światłowodowych przeczytasz na  naszej stronie Światłowody | Ratio – Technika Sieciowa